2002 Spalio 26 įkėlė admin | Istorija.

Tą vakarą į palangę monotoniškai barbeno vieniši lietaus lašai. Lyg bijotų tamsos, lyg norėtų sužinoti, kas ten vyksta namo viduje ir užeiti. Bet svečių buvo ne daug. Nedalyvavusiems ir visiems besidomintiems, kas vyko, trumpai papasakosime svarbesnius spalio 26 dienos 19 valandos susirinkimo momentus. Kadangi tai jau antras susirinkimas, todėl nebuvo įtampos ir laukimo. Visi dalyviai žinojo, ko atėjo ir turėjo ką pasakyti. Pradžioje buvo aptarta “Punios ainių” veikla. Pagrindine svarstyta problema buvo bendruomenės projektų temų paieška, rašymas ir pateikimas fondams. Maloniai pasidžiaugta, kad Punios pagrindinė mokykla neseniai laimėjo konkursą ir gaus 4 kompiuterius. Norint juos optimaliai panaudoti mokyklai reiktų išspręsti kaip juos prijungti prie interneto. Tai jau yra finansai…
Pagrindine vakaro tema tapo internetinis Punios tinklapis. Ką ir kaip dar galima padaryti, kad apie jį sužinotų kuo daugiau žmonių. Kaip vienas iš būdų netikėtai gimė idėja apie skrajučių platinimą patriotiškuose Punios prekybos centruose. Namudinės gamybos skrajutėse jūs rastute trumpą informaciją apie “Punios ainius” ir internetinį tinklapio adresą. Pokalbio metu buvo prisimintas vietinis Kindziulio analogas. Būtinai savo puslapyje paviešinsime atsitikimus ir to žmogaus posakius. Kalba palietė ir spynos & sėklidžių atsitikimą. Ateityje turėtų pasirodyti interviu su pagrindiniu įvykio dalyviu. Ir dar. Internetas yra terra incognita, kol asmeniškai juo nesi suinteresuotas. Tai yra tau jo gali ir nebūti, kol tenai nėra žinių apie tave ir tavo darbus. Todėl galvojame dirbti ta linkme ir pateikti informacijos apie veiklius puniškius (jiems sutikus).
Vyksta Punios idėjų banko ir Problemų fondo kaupinas. Dėkojame už netikėtas idėjas ir siūlymus bei aktyvų dalyvavimą kuriant anketą.
Laukite naujų žinių ir kviečiame visokeriopai dalyvauti.

P.S. Primenu adresą ( punia@mail.lt ) kur galite pateikti savo norus, gauti informacijos bei siųsti pasiūlymus ir klausimus anketai. Taip pat galite palikti savo koordinates adresų bankui.

Žymos:

Nekomentuotina