Punios parapijos kleboną su gimtadieniu pasveikino… smūgiu

2005 Lapkričio 08 įkėlė Kęstas | Informacija.

Alytaus apskrityje dar negirdėtas atvejis

Žymos: , ,

28 komentarai(ų) “Punios parapijos kleboną su gimtadieniu pasveikino… smūgiu”

 1. ... rašo:

  Galet prisimelavo dvasiškas tėvelis. Labai jau neįtikėtina tokia versija. Sakyti juk negali kaip iš tiesų buvo: grįžau eilinį kart prigėręs tik šį kartą nusiverčiau nuo laiptų.

 2. ? rašo:

  Kažkodėl per anksti toje stotelėje sėdėjo chuliganai, labiau jie linkę tamsoje…

 3. :) rašo:

  na o as tai irgi visokiu bajeriu apie ji girdejau ir tikrai ten gero tai maza buvo… sako kad megsta pasvesti ir ne per reciausiai…

 4. ... rašo:

  ir siaip mazai jau kas tiki kad cia sumustas buvo, visi sako kad tai asfaltas jam biski po kojom pasipyne, tai bande su juo pestis…

 5. Ramas rašo:

  Su gimtadieniu Gerb. Kleboneli!!!

 6. ! rašo:

  Visiems puniškiams aišku, kad jis pats pargriuvo girtas būdamas. Per daug megsta švęst… Jeigu jis ir šiaip kiekvieną dieną girtas, tai per gimtadienį išvis prisigėrė, kad nieko jau nebepamena… Be to kaip jį galėjo užpulti, jeigu tuo metu iš bažnyčios ėjo žmonės?

 7. :( rašo:

  Vienas melas iš klebonėlio burnos.

 8. jonas rašo:

  nejaugi kunigas melagis?

 9. Bladze rašo:

  Jeigu zakristijonui padejo uzgesinti zvakes tai tikriausiai kartu isejo nes kagi veiks vienas zakristijonas uztamsintoje baznycioje. Tikriausiai isejo kartu. Idomu kodel zakristijonas neuzstojo klebono kai ji puole?

 10. ex.Zakristijonas rašo:

  Kiek pamenu jis niekada nepadėdavo žvakių gesinti. Ir tai užimtų max. kokias 5 minutes.

 11. Vacys rašo:

  Man atrodo kad kuniga sumuse balti arkliai

 12. Albinas rašo:

  tegul mažiau girtas vaikščioja nuo laiptu ,jeigu netikes tai niekas nekaltas:)

 13. Hmm rašo:

  Matyt čia visi rašinėja, kurie klebonėlio artimiau nepažysta.

 14. Pataisytas straipsnis rašo:

  Alytaus apskrityje dar negirdėtas atvejis

 15. To Hmmm rašo:

  O kam ji artimiau pazinot ? Uztenka pamatyt ji vos ne kiekviena diena girta ir susidaryt kazkokia tai nuomone…

 16. 'ex dafv rašo:

  nesislepk klebone uz davatku nugaros ,gerk kaip geres ir isjok is punios ant baltu arkliu;

 17. jau rašiau rašo:

  1.Gandai. Faktai. Klebono motina taipogi kaltina A.A. 2. O, tie kurie artimiau bendravę su klebonu bijo jo sulaukti,… nepakelia tiek. 3. Kaimas viską žino: į šiukšliadėžę netilpo 19 vnt. 0,7 litro talpos skaidrių indų. Patikėkite, mums jo labai gaila. Kaip žmogaus. Ne kaip kunigo. Juk jis savo kelią pradėjo ir Punioje. Čia dar yra jį prisimenančių. Kas lieka iš mūsų tikėjimo ir vilties jei tokie tarpininkai tarp žemės ir dangaus toliau ganys avis.Žemiški reikalai- kaip jam aukoti pinigus Bažnyčiai.

 18. idomu rašo:

  na jau jei apie tas rozes, tai galiu kai ka pasakyti. jos tikrai nebuvo tos pacios, kurias jam parapijieciai iteike. sias jis pats pasiunte vaikus nupirkti ir kaip manot uz kokius pinigelius? na, nedrisciau irodineti jog esu teisi, bet zmones juk kalba kad is tu vargsu zmogeliu suaukotu pinigeliu… hmh… as tikriausiai i baznycia nuejes daugiau pinigu tokiam “kilniam” tikslui nebeaukosiu.

 19. Gandas rašo:

  Žada klebonėlis palikti mūsų mylimą miestelį…

 20. tikrai rašo:

  tai taip sita as irgi girdejau, bet dar sako kad parapija sita jis zada palikti tik po ziemos, sako kad pranese jau pavasari cia nebebusias

 21. :( rašo:

  Kodėl taip ilgai kentėti žada?

 22. iksas rašo:

  palikit Jūs ta klebonėlį ramybėje, juk jis irgi žmogus. O Jūs parodykit įstatymą kur uždrausta gerti. Tegu geria jei jam skanu. Į sveikatą

 23. :( rašo:

  Niekam neįdomu ar jis geria ar ne, su kuo ir kiek. Tik tegul nepila melo ant Punios jaunimo galvų bandydamas nuslėpti girtuokliavimo pasekmes.

 24. Dovydas rašo:

  Ko jus duodates ant to kunigo! Pas mus Videniskiuose isdirbo 7 metus ir niekas ant jo sitaip blogai nekalbejo. Visi labai ji mylejo. Iseinant i Punia net visa baznycia verke! Labai mylejo visus vaikus ir suaugusius. O as ir mano draugai per tuos 7 metus nemate jo girto. O kai tik nuvaziavo i Punia visi ant jo uzsipuole! GEDA!!!!

 25. :) rašo:

  Punioje nebuvo bobulytės, kuri slėptų klebonėlio neatėjimą į bažnyčią ligomis ir etc. Paskutinėmis žiniomis jis tą vakarą buvo su A.A ir V.Š, pas juos ir reikėtų paklausti kaip viskas buvo, nes pats klebonėlis nieko nesakė.

 26. dona rašo:

  nesuprantu is vis kam tas tarpininkas reikalingas, galima gi tiesiai kreiptis y AUKSCIAUSEJY

 27. Martynas rašo:

  Ar tai, kad Jusu klebonas yra uzvaldytas priklausomybes, suteikia teise ji smerkti ar apkalbeti? Jei musu tevai geria, tai ar mes turime teise juos smerkti? Per daznai pamirstame, Jezaus istartus zodzius: “kuris be nuodemes, tegul meta pirmas”. Galbut netgi isgerinedamas Jusu klebonas yra tauresnes sirdies, nei simtai negerianciu ne laso. Prisiminkime Galatijos baznycios problema. “O neprotingi galatai…” Esme yra ne taisykliu laikymesi, o Svenciausioje Dvasioje. Bukime gailestingi ir gyvensime geriau. :) Be to, per gailestinguma, galime padeti zmogui spresti jo problema.

 28. Martynas rašo:

  P.S. Dona, i auksciausiaji tiesiogiai kreiptis gali tik dvasiskai sviesus zmogus. Nuodemingas zmogus, pasiekes tam tikra nuodemiu lygi, negali tiesiogiai bendrauti su Dievu, nes tamsiosios strukturos tokiu atveju sulaiko zmogaus maldas ir jos tikslo nepasiekia. Visai teisingai nuodemingi zmones yra pastebeje, “meldziuosi daug, bet Dievas nepadeda”. Tokiu atveju yra butinas tarpininkas, betgi toks tarpininkas, kurio bioenergetinio lauko potencialas butu stipresnis uz to zmogaus nuodemes potencialini dydi. :) Tokia yra Dievo sutverta sistema ir is jos negalima ismesti jokiu elementu, nes tam zmogui visa sistema taptu neveiksminga. Placiau apie tai bei daugeli kitu dalyku galite paskaityti knygoje Jonas Markunas “Zmogaus gyvenimo nesekmiu bei ligu priezastys ir galimybes ju isvengti”.