Parapijoje kunigas jaučiasi nepageidaujamas ir apkalbėtas

2006 Kovo 05 įkėlė Virgis | Informacija.

Prieš aštuonis mėnesius V.Bučinskas aukojo paskutines Mišias Vydeniškėse (Molėtų r.), kur labai sutarė su parapijiečiais.
Nuotr. iš asmeninio albumo

Su Punios parapijos klebonu Vytu Bučinsku bendravome praėjusių metų rudenį. Tiesa, tuomet telefonu kalbėjome ne apie dvasinius dalykus ar jo pasirinktą kelią taurinti žmonių sielas, o apie nemalonų incidentą su jaunimu, po kurio dvasininko veidą, švelniai tariant, papuošė mėlynės.
Tąsyk klebonas pakvietė kada nors atvykti į Punią ir pažadėjo plačiau papasakoti apie save, mat nėra nė metų, kai jis dirba šiame krašte. Nuvykusi neapsirikau

Žymos: , ,

6 komentarai(ų) “Parapijoje kunigas jaučiasi nepageidaujamas ir apkalbėtas”

 1. ....pasipiktinus... rašo:

  nju cia tiesa kad apie kuniga apkalbu netruksta, bet zmones sneka tiesa… Galiu pasakyti koks jis kunigas yra jeigu nori su visais rasti bendra kalba nori kad jaunimas eitu i baznycia…jis vienintelis kunigas kiek buvo Punioje nesurenge Rugsejo pirmosios misiu…o dabar paprasytas vargoninkes ir baznycios jaunimo ar jis galeses padengti keliais litais vaikus norincius vaziuoti i chorelio svente grieztai atsisake ir sake man jie visi neegzistuoja jei kur nors nori tegul vaziuoja uz savo pinigus… tai kaip paaiskinti toki klebono elgesi… ir jeigu pats eidamas girtas is misiu pargriuna nebutina kaltinti Punios jaunimo..

 2. iškarpa rašo:

  “Atsipalaiduoja gamtoje ” Juokingai skamba

 3. daivutė rašo:

  o man tai kunigas patinka:)

 4. M. rašo:

  man irgi puikus kunigelis, retai i Punia tokie uzklysta, saunuolis klebone laikykities!

 5. to pasipiktinus rašo:

  esi davatka jei manai, kad jis tų pinigų daug turi, Punia, klebonų tiesia šneka tariant, yra skylė, nėra žmonių, nėra pajamų, o reikalavimai honoravi. Turėtumėt sarmatos

 6. Jeigu jis toks darbininkas kur buvo kai pinigus davė. rašo:

  Rajono bažnyčioms – 250 tūkst. litų

  2006-03-22 Alytaus rajono merės Monikos Ražanauskienės, vicemero Aurimo Truncės, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Mikelionio organizuotame susitikime dalyvavę kunigai skundėsi lėšų bažnyčių remontui stoka.
  Šiais metais Alytaus rajono biudžete bažnyčių paramai, o jų rajone yra 13, numatyta 50 tūkst. litų. Šią sumą nutarta po lygiai pasidalyti abiejų vyskupijų – Kaišiadorių ir Vilkaviškio – rajone esančioms bažnyčioms.
  Rajono bažnyčių remontui, dviejų parapijų senelių globos namų – Rumbonių ir Pivašiūnų – išlaikymui iš šiemetinio rajono biudžeto skirta dar daugiau kaip 200 tūkst. litų.
  Didžiausia suma – maždaug 120 tūkst. litų – atiteks remontuojamai Pivašiūnų bažnyčiai. Už skirtus pinigus bus tęsiami remonto darbai, rūpinamasi bažnyčios apšvietimu, baigiami tvarkyti greta Pivašiūnų bažnyčios esančių kapinių takai.
  Simno bažnyčiai tvarkyti teks 60 tūkst. litų, Rumbonių koplyčiai – 20 tūkst. litų.
  40 tūkst. litų paskirta abiem rajono parapijų senelių globos namams.
  Nuotraukoje (iš kairės): rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Mikelionis, Simno klebonas Gediminas Bulevičius, rajono vicemeras Aurimas Truncė, Nemunaičio klebonas Juozas Bakšys, Rumbonių parapijos atstovas Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčios klebonas Leonas Jakimavičius, Alytaus rajono merė Monika Ražanauskienė, Daugų klebonas Vidas Jalinskas, Alovės klebonas Stanislovas Stankevičius, Butrimonių klebonas Stasys Čiupala ir Pivašiūnų klebonas Vincas Baublys.