Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Albertas Jusas pakeitė partiją

2006 Birželio 15 įkėlė Virgis | Informacija.

Albertas Jusas iš pradžių pradėjo dirbti rajono savivaldybės tarybos Socialdemokratų frakcijoje, vėliau tapo ir šios partijos nariu.

Albertas Jusas šios kadencijos Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariu buvo išrinktas pagal Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos, dabar Valstiečių liaudininkų sąjungos, kandidatų sąrašą.
Rajono savivaldybės tarybos veiklos pradžioje jis išrinktas rajono meru. Tačiau daugiau kaip po pusmečio, rajono savivaldybės taryboje susiformavus naujajai valdančiajai daugumai, A.Jusas mero pareigų neteko.
Netekęs šio posto jis pasiprašė atleidžiamas ir iš Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos Alytaus rajono skyriaus narių. Skyrius A.Juso pareiškimo ilgokai nesvarstė, manė, kad tarybos narys savo nuomonę pakeis ir liks minėtos politinės organizacijos nariu.
Bet A.Jusas nuomonės nepakeitė, ir skyriaus valdyba jį atleido iš partijos narių. Tuomet tarybos narys pačios Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos vadovybės pasiprašė priimamas į tą pačią partiją, ir jo prašymas patenkintas. Bet jis į minėtos politinės organizacijos Alytaus rajono skyrių nebuvo priimtas.
Prieš dvejus metus A.Jusas neatsitiktinai perėjo dirbti į rajono savivaldybės taryboje susikūrusią Socialdemokratų frakciją, kurioje šiandien yra keturi nariai. O dabartiniai valstiečiai liaudininkai rajono taryboje liko su dviem mandatais vietoj laimėtų trijų.
Dabar A.Jusas paties prašymu priimtas į Socialdemokratų partijos rajono skyrių. Tai patvirtino šio pirmininkas Vydas Baravykas. Pats A.Jusas “Alytaus naujienoms” pareiškė nenorįs nieko kalbėti apie partinės priklausomybės pakeitimą.

Žymos: , ,

Vienas komentaras “Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Albertas Jusas pakeitė partiją”

  1. ? rašo:

    Kažkaip kreivai žiūrisi į perbėgėlius…