Atsiliepimai 2008

2008 Sausio 01 įkėlė admin | Atsiliepimai, Nuomonė.

Žymos:

165 komentarai(ų) “Atsiliepimai 2008”

 1. Hakas rašo:

  Atėjo nauji metai o kažkodėl liūdna duokit patarimų kaip pralinksmėt

 2. Svetima to: Hakas rašo:

  Pasinaudok tais metodais, del kuriu pernai tau buvo linksmiau:)))

 3. :) rašo:

  Gal kokią linksmą knygą paskaityk., pvz. Remarko Juodasis obeliskas..

 4. As rašo:

  hmm…man irgi liudna ir nieko…toks gyvenimas linksma visada nebus:)realiai pamascius vilciu nededu,bet svajonese butinai kanors sugalvoju nuo ko butu linksmiau…o po to…po kiek laiko imuosi veiksmu.Ir taip visada,nors kartais daug kas ir nuo nuotaikos priklauso.

 5. taip rašo:

  gal kas turit minciu ka draugei gimtadienio proga dovanot?;)

 6. :) rašo:

  Gal šautuvą?

 7. zasas rašo:

  arkly:)

 8. taip rašo:

  Šautuvas nieko mintis:))ir man ir jai naudinga:)o kai del arklio tj gali nepatikti,kaip manot?;)

 9. Hakas rašo:

  Žinoma šautuvą tada ir priešas iš tolo šypsodamasis pasisveikina

 10. taip rašo:

  :) )na supratau.Daugmaž;)

 11. Dainius rašo:

  Galima padovanoti tašę – suprask kaip nori :)

 12. Svetima to: taip rašo:

  Tai su fantazija visai striuka???
  Klausimas, ir tas neaiškus- ne vien nuo metų skaičiaus priklauso, kokia bus dovana. O kur dar pomėgiai, norai, stilius….

 13. taip to: Svetima rašo:

  Nu kaip cia pasakius…:)tiesa sakant fantazija turiu,ir lakia pakankamai,dovana padariau orginalia,o siaip klausiau,nes norejau palaikyti pokalbi:)

 14. As rašo:

  Kokia visgi šiandien diena…nemažai pasiskaičiau žmoniu pasisakymu,kai jie 1991m sausio 13 – ąją ejo ginti Lietuvos Nepriklausomybes.Tiem žmonem turetume jausti didele pagarba ir padeka uz tai kad galime vadintis Lietuvos Respublikos pilieciais.

 15. Dainius rašo:

  Su patriotizmu dabar kitaip…

 16. Svetima to: Dainius rašo:

  Kaipgi kitaip? :)

 17. Hakas rašo:

  Taigi o kaigi jau kitaip.

 18. ? rašo:

  kokį ten filmą suka prie piliakalnio?

 19. kvaisa rašo:

  sudas nesamone patvarkykite si puslapis gaidiskas

 20. :) rašo:

  Na ir leksikonas…

 21. As rašo:

  Visu pirma,del skonio nesigincijama,visu antra jei kas labai nepatinka galite pati imti ir keisti si puslapi,kad jusu manymu jis taptu geresnis,ir visu trecia galima ir graziau issireiksti…

 22. :) rašo:

  Gal reikėjo pradėti nuo visų trečia…

 23. Svetima rašo:

  Na, nepulkite cia zmogaus:)))
  Gal zmogui bloga, sunku, gal pagalbos reikia, demesio truksta? Vien nikas ka reiskia:)) Diagnozes neisbrauksi:)))

 24. Dainius>Svetimai rašo:

  Gal per daug apie patriotizmą rašyta ir kalbėta, o gal per mažai. Buvo suteikta kažin kokia negatyvi prasmė, pasak vieno filosofo “patriotas – idiotas”.

 25. As rašo:

  Esu uz tai,kad nuomone butu pasakoma visada atvirai,bet ji neturetu zeisti kitu zmoniu,nes kalbeti negalvojant taspats kas saudyti nesitaikant.

 26. :) rašo:

  Už pliuralizmą, tsakant.

 27. As rašo:

  Ka gi…jeigu jau esu uz tai,kad nuomonė butų pasakoma atvirai tai ir pasakysiu savaja…Manau,kad sis puslapis nera idealus bet tikrai ne blogas…ir man jis patinka!
  1)tai jam nieko netruksta,data,informacija,nuorodos…visko pakankamai.
  2)jeigu zmones i ji raso vadinasi ir kitiem jis kazkuo patinka,juolab,kad uzsuka ne tik Punios gyventojai
  3)viskas parasyta aiskiai ir konkreciai nereikia,sukti galvos kur kanors rasti.
  4)idomu tai,kad zmones rasantys straipsnius paraso kazka idomaus arba naudingo,is tuscio i kiaura nepilstoma.
  Ir aplamai,gerai jau vien tai,kad kazkam kilo mintis kurti puslapi,ir kazkas ji sukure taip kaip jam atrode geriausia.Tai yra mano nuomone ir su ja galima nesutikti:)
  Gerai,kad atsirado zmoniu pasakanciu savo neigiama nuomone,nes kitaip savosios nematyciau reikalo sakyti.

 28. Svetima > As rašo:

  Savo nuomone galima pasakyti nebutinai priestaraujant ar neigiant kita poziuri.

 29. Svetima rašo:

  Punia.ten.lt visa savaite bezade ir bejausme……..
  Tikiuosi, bent jau realiame gyvenime skamba juokas, vyksta gincai ( geraja prasme ), verda darbai, pildosi sumanymai ir svajones.

 30. Dainius rašo:

  Būna visaip. Aš visada dejuodavau, kad skaitantantys (apsilankantys) mažai rašo. Gal tai dėl oro įtakos?

 31. virgis rašo:

  Tik darbai. Punios jaunimas surengė muzikos ringą muzikuojantiems ir besiklausantiems. Susirinko pilna salė ir kiek dar liko besigailinčių.Vasario antrą dieną Punios krepšinio lygos antras ratas. Laukiame sirgalių ir komandų. Tikimės prisijungti prie kuriamos Pietryčių Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos.Antradienį Užgavėnės. Trauksime per kaimus persirengėliais.Laukite su blynais.Mokykloje, nuo šiandien suaugusieji mokysis dirbti kompiuteriais. Remontuojame būsimą bendruomenės konferencijų salę, perkame kompiuterinę įrangą.

 32. rasytia rašo:

  aj ko ieskojau neradau, bet visai nieko

 33. Svetima>Dainius rašo:

  Priklausomybe nuo oro salygu:))))
  Kam gi dejuoti, gal geriau ka nors parasykite, o mes paskaitysime, padiskutuosime. Pvz. , apie globalini planetos atmosferos atsilima:)) Arba kad ir apie tai, kodel moterys, miegodamos atskirai nuo vyru, issimiega geriau, o vyrai geriau pailsi miegodami kartu su moterimis :) ))

 34. Hakas rašo:

  Vyrai miegodami knarkia

 35. Svetima> Virgis rašo:

  Meluojate, ponaiti, ir neraudonuojate:)) Neneigiu, dirbate daug, renginiu organizavimas, dalyvavimas, ideju realizavimas etc. Bet visa ta- ne vien DARBAS. Kiekvienas darbas, kiekviena veikla vyksta su zmonemis, tarp zmoniu. Vyksta bendravimas, kyla gincai, aidi juokas, po pavykusio renginio spindi akys ir dziaugiasi sirdis. Liejasi emocijos, o galvose jau vel knibzda nauju ideju uzuomazgos. Visa tai-atlygis uz idetas pastangas, uz nora gyventi nenuobodziai, sujungti bendruomenes narius ne tik bendram darbui, bet ir bendram dziaugsmui ir supratimui, jog visi jus kartu-tradiciju ir paprociu sergetojai, savos gyvenvietes seimininkai, mokantys suburti savus ir svecius, kad ne tik rankos ir galvos dirbtu, bet ir sirdys dainuotu.
  Belieka palinketi graziu svajoniu, sumanymu, sekmes ir sveikatos jiems realizuoti.

 36. Ema to: Svetima rašo:

  Pagirtinos temos,jūsų sugalvotos…bet as linkus manyti,kad kai kartu miega ir vyrai ir moterys neissimiega…:))pastebejau,kad geras temas jums sekasi galvoti.:)

 37. Svetima> Ema rašo:

  Kadangi mes-moterys, pakalbekim apie mus:))) Sorry, jeigu Jus-mergina:)
  Ir apie tas moteris, kurios miega su vyrais. Kodel vienos moterys ateina i darba ir nuo pat ankstyvo ryto sypsosi ir dirba spindinciom akim, o kitos gi- Dievui nekelus, pradeda niurzgeti, zvimbti, kibti ir viskas joms-” gyvenimas-nesamone ” ? Abiejose situacijose jos miegojo su vyrais:)))

 38. Dainius>Svetimai rašo:

  Net nežinau kokią temą pradėti rutulioti. Jei atšilimas tai dabartinė mūsų žiema – tai gal ir neblogas dalykas. O dėl paskutio teiginio manyčiau, kad yra atvirkščiai ;)

 39. Ema to: Dainius rašo:

  yra labai daug aplinkybiu…pagriskite nuomone kodel manote kad moterys su vyrais geriau issimiega?;))

 40. Dainius rašo:

  Pagįskite – kažin ar pavyks taip lengvai. Reikėtų surengti apklausą. Po to statistiškai apdoroti duomenis, padaryti išvadas. Bet man kažkodėl atrodo, kad nuomonės pasidalins per pus.

 41. Hakas rašo:

  Antradienį Punioje užgavėnės bet pamiršau kurią valandą jos prasideda būkite malonūs priminkite.

 42. dzūkė rašo:

  Vaikštinėjau šalia didingosios “Punelės”KAVINĖS.Bjauru,kad tie kas loja,kad reikia saugoti miestelyje gamta,istorini pavelda,neleidžia naujos statybos ir t.t. nė velnio nedaro su šiūkšlynu, kuris tiesiogiai bado akis bet kuriam atvykusiam. Visas panemunės krantas lipte aplipęs šiūkšlėmis,nėprižiūrimi augalai bjauroja išliaupsintų NEMUNO KILPU vaizda.Svarbu,kad būtų įtatymas nieko neleisti,bet ir patiems nesinori š… ą pajudinti.

 43. Svetima > dzuke rašo:

  Kodel, jauciantis pasaulio bamba, neprisistacius tikruoju vardu? Juk ne smeiziate, o keliate aktualu ir skaudu klausima. Tai-ne nusikaltimas.
  Ir kodel paciai nepajudinti savo sh… , itariu, ne is liesuju ( nes kalbant, o ne dirbant, tam tikrose vietose kaupiasi sunkiai sudeginamos atsargos ) ir maloniai nepakvietus bendruomenes atstovu susesti prie apvalaus stalo ir su puodeliu kavos ar bokalu alaus neaptarti, kaip galima butu suorganizuoti krastovaizdzio svarinimo akcija?
  Ponia-panele dzuke, atvaziuokite kad ir i Vilniu, kur plyti poetu apdainuotieji Vilneles slaitai, pamatysite dar ne to. Tik vilnieciai be didesniu debatu susiorganizuoja svarinimosi akcija ir neneigdami fakto, jog BET KURIAME Lietuvos mieste ir miestelyje visada atsiras siukslintoju, pasiima maisus, pirstines ir apsikuopia savo miesto teritorija.
  Jei vieniems tinka posakis: netersk aplinkos, kiti galetu prisitaikyti sau posaki: ispilk tersalus pirmiausia is savo galvos.

 44. Dainius rašo:

  Kai kalbėjau su šios svetainės kūrėju Ričiardu jis priminė, kad senka mūsų parama svetainės palaikymui. Kai turėsite atliekamą litą – paremkite mūsų tinklapį.

 45. dzūkė rašo:

  AČIŪ UŽ KRITIK

 46. dzūkė rašo:

  Kitas dalykas,apie Punios miestelio vadovus nesakiau jokio blogo žodžio,kiek man tekę su jais bendrauti man jie paliko malonių ir paslaugių žmonių įspūdį.Paskaitykit saugomų teritorijų reglamenta,gal suprasit apie ka kalbu…

 47. VIECINIS rašo:

  Apie ta talka tikrai nebloga mintis,ir tikrai atrodo,kad pavasariop atsilus orams butu galima pabandyt ja suorganizuot.Aisu jeigu atsirastu tikras “PUNELES” seimininkas,tikiuosi jis pats bandytu aplink savo teritorija pasidaryt tvarka.Bet kolkas situacija tokia,kad jo nera!!!Maisams ir pirstinems dideliu lesu nereikia,nusipirktum uz savus!Idomu,ar mano minciai kas nors pritartu?O taip Punioj nera tikrai siukslina,visa beda pagrinde aplink “PUNELE”.Laukiu atsiliepimu!

 48. Svetima > dzuke rašo:

  Malonus ir paslaugus miestelio vadovai-ne viskas, ko reikia, kad gyvenviete butu tvarkinga. Vadovai neuzeidines i kiekvieno kiema ir nerankios siuksliu is visu pasaliu. Reikia ir VIECINIU geranoriskumo:)

  Tikrai busiu atsargesne, kalbedama apie musu minima kuno dali. Atsiprasysiu uz izeidima, jeigu Jus man paaiskinsit, kuo Jusu APVALUMAI ( dideli ar mazi, ar isvis nesantys, nors: liesa karve-dar ne stirna )pranasesni, kad vadinami APVALUMAIS, ir kuo prastesnes atitinkamos kitu zmoniu kuno dalys, kad yra vadinamos Sik….is ? Fiziologija kaip ir vienoda? :)

 49. Svetima rašo:

  Kad ir kurioje pasaulio vietoje butum, kad ir kokiu laiku, kad ir kokia sunki butu diena, kad ir kokia beprotiska darbotvarke, viskam prasmes suteikia giliau gludinti siluma ir saugumas-zinojimas, kad yra mano zmogus, mano namai.

  Ar svarbus JUMS tas zinojimas?

 50. Dainius rašo:

  Turėti savo žmogų yra svarbu, – kad ir arbatą kartu gerti.

 51. Virgis rašo:

  Ir man svarbu

 52. Svetima rašo:

  Kodel dauguma zmoniu, kalbedami apie salia esanti zmogu, dazniausiai vartoja zodi ” tureti ” ? Kodel nesako: esantis salia, esantis kartu? Tureti-tarsi patvirtinti, jog tas ( -a ), kuris ( -i ) yra salia, yra kaip ir nuosavybe?

 53. Svetima> Dainius rašo:

  Jus mano minti, parasyta zemiau, savuoju pasakymu ” tureti SAVO ” zmogu tarsi dar ir antspaudu patvirtinate :) )))

 54. As rašo:

  Na ir klausimas…i kuri yra tik vienas atsakymas:)juk visi esame zmones.Visi tarsi nesiojames etiketes ant kuriu uzrasyta – myleti,gerbti ir saugoti.Ar atsirastu zmoniu kuriem nereiktu silumos,meiles,supratingumo paguodos is kito zmogaus…?Kai turime savo zmogu – turime del ko stengtis.Tarkim,kad ir pasisekimas,ko jis vertas jei mums brangus zmogus jo neivertina?
  Savas zmogus,savi namai – sava erdve:)
  Nors zmogus kitu zmoniu negalinti savintis kaip nuosavybes,bet mintimis juk galima…noriu pasakyti jog savinimasis mintimis ne tik kad nepakenks kamnors,bet dargi ir paciam atnestu naudos:)

 55. Dainius>Svetimai rašo:

  Tik pritariau geram pasakymui.

 56. Ema rašo:

  daryciau apklausa…bet paklausiu paprastai…taigi,jusu manymu koki siaip laikais yra visuomenei aktualus klausimai,aplamai kad idomu?tarkim,ne visai Lietuvai,kokiam kaimui ra miestui ar miesteliui…:)

 57. stella rašo:

  pasakysiu pusiau juokais pusiau rimtai: lietuviui paprastai rupi kur dirbi, kiek uzdirbi ir kiek mokejai uz masina :) )))) na argi ne taip?? nepriimkit manes uz rimta:)

 58. :) rašo:

  Pataikei.

 59. Ema rašo:

  hm…idomus poziuris.

 60. As rašo:

  galit paaiskinti kas cia buvo nutike?

 61. :) rašo:

  Nežinau…

 62. Alytaus rajono savivaldybės informacija rašo:

  Pateikta paraiška projektui „Lietuvos turizmo traukos vietovė 2008“
  2007 m. gruodžio mėn. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos paskelbė konkursą „Lietuvos turizmo traukos vietovė 2008“. Projekto tikslas — išrinkti „Lietuvos turizmo traukos vietovę 2008“, kuri geriausiai atspindėtų šalies kultūrinius ir istorinius išteklius, pristatytų šalies nematerialųjį paveldą (papročius, tradicijas, amatus, virtuvę ir kt.).
  Alytaus rajono savivaldybės administracija šiam projektui pasirinko Punią kaip dzūkų papročių puoselėtoją vienos seniausių liaudies švenčių – Oninių metu.
  Punia garsi savo istorine praeitimi. Tai viena gražiausių Dzūkijos vietovių, pasižyminti unikalia gamta, yra gausiai lankoma, nuo 2003 m. švenčiama Šviežios duonelės šventė (Oninės), nes šis kraštas pats turtingiausias Onomis. Čia gyvena 89 Onos ir 3 Onutės. Tai vis populiarėjanti šventė, kurios metu pasirodo Punios ir kiti folkloriniai kolektyvai, kaimo kapela. Šventė vyksta dvi dienas.
  Laimėjus projektą, Punia 2008 m. spalio mėn. būtų pristatoma VII Europos turizmo forume Paryžiuje, būtų reklamuojama Europos Komisijos sukurtuose internetiniuose tinklalapiuose, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos stenduose tarptautinėse parodose, būtų kuriamas videofilmas apie Punią.
  Paraiška jau pristatyta Alytaus apskrities viršininko administracijai.
  Didžiuokimės, kad rajone turime tokių kultūros tradicijų, kurios žavi vietos gyventojus ir svečius iš svetur.

 63. Svetima rašo:

  Negrįžtamai praradom šios vadinamos žiemos sniego jausmą. Norisi tikėti, kad prie švarios baltumos galėsime prisiliesti dar šiemet:)))Palauksim…
  Atrasim žibuokles, plukes, lazdynų žirginėlius. Ir tapsime neišskiriamais lietaus draugais… Reikia tik mažos smulkmenos-ryškiaspalvio skėčio:)) Ir dar-spalvotų, linksmų ” botukų”. Ar atsirastų drąsos išeiti į gatvę jais pasipuošus?:)))) Drąsos būti kitokiu. Drąsos būti savimi. Ką dar savyje netikėtai galima užtikti, kas nustebintų, gal suglumintų, išgąsdintų, nudžiugintų?

  ” Kad pamatytum savo kūną, pakanka prieiti prie veidrodžio. Kad pamatytum savo sielą, turi prisiartinti prie kito žmogaus “.

  Prisiartinus galima išsigasti. Savo nuosavos sielos…

 64. Dainius rašo:

  Man patiko, kad nebuvo daug sniego per žiemą. Iš praktinio požiūrio.

 65. Lauras rašo:

  Švaros diena. Tvarkau įrašų kolekciją. Ech.. The Doors, Deuter, Hendrix seniai beklausiau….

 66. As rašo:

  o idomu kada is tikro yra švaros diena?:)

 67. Dainius rašo:

  Gera mintis – susitvarkyti muzikinius įrašus. Deuter aš ir seniai klausiau. Turiu naują Anties kompktinę plokštelę – pirkinys per 2 metus.

 68. Svetima > As rašo:

  Visas menuo svarintis, tvarkytis, yra balandis. Idealu butu, kad ne tik si menesi aplink mus ir mumyse butu siokia tokia svara ir tvarka…
  Aciu lietui-artimuju kapu tvarkyma pakeisiu spintos turinio perziurai. Ir vel-ismetus maisa nedevimu drabuziu, atsiras pateisinama proga pirkti naujus… Kaip sako psichiatrai: eisim ” pirkti skrybelaites “…. Gerinsim debesu apniaukta nuotaika…

 69. As rašo:

  Svara mumyse…keistai skamba,nes net viena diena sunku buti svariems viduje…

 70. Svetima rašo:

  Ar puniskiai jau isplake vieni kitus sventintomis verbomis? :) )))

  Grozejausi siandien ir stebejausi zmoniu fantazija: kokiu tik imantrybiu neprigaminta:))) Kiekvienais metais vis kazkas naujo, nematyto, neregeto. Floristai, stilistai ir siaip placios fantazijos ir auksiniu ranku zmones. Visa Ausros Vartu gatve mirgejo visomis vaivorykstes spalvomis.
  Visos tos grozybes-daugiausia namams puosti, o baznycioje sventinamos buvo tradicines, kadagio, kaciuku ir vieno kito ryskesnio ziedelio kompozicijos.
  Ka i baznycia nesesi dzukai? :) ))

 71. :) rašo:

  Arba kadagys arba kačiukai, arba kartu.

 72. Dainius rašo:

  Aprimo visi prieš Šv.Velykas..

 73. Svetima rašo:

  Ir su margučiais,
  Su šventom Velykom !
  Ir su pirmais pavasario žiedais.
  Palaiminto Prisikėlimo ryto,
  Gyvenimo su džiaugsmo spinduliais.

  Nuoširdžiausi Velykiniai sveikinimai puniškiams. Saulės ir šviesos. Gamtoje ir širdyse.

  Linksmų švenčių.

 74. Austė rašo:

  „Kelionės ir pramogos” nori parasyti apie Punia. I ka reiktu kreiptis norint suzinoti visas idomybes turistams ir naujienas sios vsaros. lauksiu ziniu. Rasyti: info@kelionesirpramogos.lt

 75. :) rašo:

  Šv.Velykos panašios į Kalėdas..

 76. Dainius rašo:

  Kelkities visi, pavasaris, saulukė išlindo :)

 77. ? rašo:

  Kodėl nėra jokių bendruomenės naujienų? Gal ji jau nebeveikli?

 78. As rašo:

  Mano nuomone,sitam tinklapiui truksta naujoviu…galbut tuomet jis taptu populeresnis jaunimo tarpe?reik modernumo siek tiek..bet viena pasakyti kita padaryti;)

 79. Svetima rašo:

  Naujovems reikia ideju. Iniciatyvos. Pinigeliu. Ir kodel tik jaunimo tarpe?

  Kai aplink selsta pavasaris, prie kompiuterio sedeti tampa kazkaip net nepadoru :) ))) Todel ir lankomumas sumazejes:)))

 80. a rašo:

  Kokia snukiadaužio statistika po “čia ir dabar”?

 81. Virginijus rašo:

  Įdomu ir nauja bus tik tada, kai prisidėsite visi kam skauda už Punią, už čia ir dabar gyvenančius.
  Šeštadienį 19 dieną, 10 valandą Punios krepšinio lygos finalas.Rungtyniauja-Senelių, Albriko, Žebenkščių, Jundos stalių gaminių komandos.

 82. virginijus rašo:

  Nepavyksta prisijungti, todėl keliu į čia, nepykit,ir vėlai. Tai apie seną renginį
  Muzikos-džiaugsmas čia ir dabar
  Punia visuomet domino istorine praeitimi, žavėjo savitu jaukumu. Dabar puniškiai didžiuojasi ne tik gamta, bet ir aktyvaus jaunimo organizuojamais ir dar ateity planuojamais renginiais.
  Idėja brendo porą metų
  Šiuos metus Punios žmonės pradėjo savo iniciatyva rengiamu konkursu „Alternatyviosios muzikos ringas

 83. Dainius rašo:

  Malonu skaityt, kad yra noro ir iniciatyvos.

 84. Teisybe rašo:

  dar butu maloniau skaityti jei kiek nors prie sitos visos jaunimo iniciatyvos “gerbiamas” Punios seniunas Gintautas Laukaitis butu prisedejes… “Gerbiamas” seniune, kur jusu Aciu jaunimui uz tai kad jis Punioje daro ivairiausius renginius…Kur paprasciausia padeka, kad daro jums dideli pliusa..
  Jus sugebate atvaziuoti tik ant lauru ir apsirodyti tik tada kada jums naudinga, ir kaip jums negeda sakyti: “Taip as jiems padejau, taip didziaja dali darbo as ir padariau”…Apgailetinas melas..

 85. 2Teisybė rašo:

  Ar jaunimas darželinukai, apie kuriuos visi privalo šokinėti?

 86. teisybe rašo:

  Jaunimas ne darzelinukai, taciau seniunas galetu sioke tokia savo pagalba pasiulyti, o ne atsirasti tada kai jam pravartu, kada gali laurus susizerti sau, ir tada kada zino jog paskui bus proga pabaliavot..

 87. Trip rašo:

  teisybes jus teisybes…gal raminkites…vistiek nieko nepakeisit,o jei kas nepatinka eikit su valdzia kalbeti.

 88. :) rašo:

  Viskas prasideda nuo diskusijų, o nuo raminimosi tokio tikrai ramiau nebūna. Tikrai seniūnas prisiima nuopelnus sau, o kiti tegul dirba.

 89. Trip rašo:

  Nu ir ka?tarkim jusu teisybe…tai ieskokit sprendimo…suraskit ji ir pasiulykit kitiem.

 90. teisybe rašo:

  tai kad tai valdziai sakyk nesakius, visiems tas pats… Sakai ieskot sprendimo, pasiulyt ji seniunai, baikit juokus, kad seniuans atsizvelgtu i kazkieno prasymus, kazka padetu ir kazkuo prisidetu…Pamirskit taip, nes taip tikrai nebus…

 91. 2Teisybe rašo:

  nesusireikšminkite, koks čia nuopelnas seniūnui? jei dėl kiekvieno pirstelėjimo seniūnas sau pliusus dės, greitai jo Punioje neliks, įsikurs prezidentūroje

 92. Trip rašo:

  na,tai baigtas kriukis…tegu seniunas ziurisi savo reikalu…gal tikrai ji kas i Seima priims,tuomet ir jum bus geriau;))

 93. teisybe rašo:

  Nu iseinu seniunas is Punios, manyciau ne viena laimingu padarytu…

 94. Trip rašo:

  aha,darykit balsavima,kad gudrus..:)

 95. kestas rašo:

  idomu kam gi cia tas seniunas musu labai jau skersai kelia perbego kad taip jau nuverst ji nori?

 96. :) rašo:

  Matai, kad nepatenkintų yra. Dėl darbų – nepadaro, o kai kas iš idėjos ką sukurpia – aš padariau. Ar ne taip?

 97. a rašo:

  manau Punioje yra keletas isterinių šizoidų, kurie patys kankinasi ir kitiems gyvenimą sunkina

 98. ? rašo:

  Priepuolis užėjo?

 99. Iseive rašo:

  O jusu seniunas tai tikrai pabaliavot megejas,trankosi su valdiska masina naktim,savo vairuotojui miegot neduoda,uzgriuna girtas viduri nakties i svecius,prie moteru kabinejas svetimu.Ar Gintai tau negeda?

 100. Ne rašo:

  Ai tik jau nereikia…visi esame zmones,o kai siaip vyrai kabinejas tai niekam neidomu,o cia jau eina kalba apie zmogu,tai butina ji smeist…

 101. Viktorija rašo:

  Šį sekmadienį geguzes 4d. 14.30val. Punios kulturos namuose vyks motinos dienos renginys: “Ausk motula….” Pasirodys: “Levandra”, Levandrele”, “Nemunelis” ir Kaknevicienes sukurtas spektaklis.. Tad kvieciame maloniai visus sudalyvauti

 102. :) rašo:

  Spektaklis buvo geras. Kur daugiau nuomonių?

 103. mija rašo:

  O jau kas i ta seniuno vieta protingesnis idomu atsisestu?nera tokiu daugiau protingu ypac moteru,gana jau pletkininkiu ir taip pilnas miestelis nuo ryto iki vakaro persekioja

 104. ? rašo:

  Seniūnas kaip žmogus yra geras, o kaip seniūnas – gal kiek užsiliūliavo krėsle sėdėdamas, reikėtų iniciatyvos.

 105. :) rašo:

  Reikėtų skaitančių ir rašančių iniciatyvos. Nyku, nors gražus pavasasris.

 106. as rašo:

  Atrodo Punios klebono tinklalapis:
  http://www.sventove.net

 107. Dainius rašo:

  Tuoj ir vasara. O rašančiųjų skaičius maždaug yra pastovus visus metus, gal kiek rudenį daugiau.

 108. Braskute rašo:

  Noriu papasaloti istorija,kuri mane sukrete,rinkom braskes pas Punios ukininka V.Laukaiti,jo zmona mums sako,nevalgykit braskiu,ne delto kad man gaila,bet del to kad jos nupurkstos.Tai leiskit paklaust,kokia teisia tada jie turi vezt i turgu ir jas pardavinet,gal kitas uz paskutini lituka nupirks braskiu savo vaikui,kurios yra nuodingos!!!!Zmones,nejau del ilgesnio lito jus visai pamisot,kiek zinau ir patys vaiku turi.

 109. :) rašo:

  Turguje matosi – tokios net bordo spalvos braškutės – kiek trąšų mačiusios…

 110. VIECINIS rašo:

  Kazkaip tie “ukininkai” Laukaiciai kasmet kazkam uzkliuna!Kiek atsimenu pernai pas juos dyrbusi panele forume skundesi ,kad pas juos ten negerai,ir siemet vel zmogui uzkliuvo!Pas “ukininkus” turbut kazkas ne taip!

 111. :) rašo:

  Jeigu viskas butu ” taip ” , neuzkliutu:)))

 112. Braskinas rašo:

  Braskutine, butent todel ir reikia plauti vaisius po to, kai juos perki.

 113. Sigita rašo:

  Ateinančias kelias savaites tirsiu ir rašysiu praktikos darba apie Punios lokalinį vystymąsi istoriniu, ekonominiu, socialiniu ir kultūriniu aspektais, kadangi esu nevietinė gal atsirastų žmonių, galinčių suteikti platesnės informacijos apie kultūrinį ir istorinį Punios vystymąsi, galbūt aprodyti kultūrinius paminklus, įdomesnes vietas – rašykite sigitab@super.lt

 114. ??? rašo:

  Kurgi dingo Svetima, kodėl nerašo į šį puslapį?

 115. ... rašo:

  paklauskite seniūno ir bendruomenės aktyvistų

 116. :) rašo:

  O visgi gerą žodį kalbininkai sugalvojo – “brukalai”.

 117. aurimas rašo:

  gal kas zinot kada onines punioj ir kas gero per jas bus? nes skelbimuose nieko nera….

 118. vis rašo:

  tas pats ir tas pats. Nieko naujo.

 119. solidus rašo:

  ssveiki,labai noreciau susirasti panele is Punios

 120. ne rašo:

  Hm..kodel butent is cia?;))

 121. ... rašo:

  O Punia mano brangi, kaip aš tavęs pasiilgau!

 122. ??? rašo:

  kada punioj onines?gal kokia grupe bus?

 123. bilis rašo:

  gal zinot kur kaukuolinio pigiau gauti?

 124. ? rašo:

  O po kiek dabar kaukokinis?

 125. Fortune rašo:

  ir man idomu po kiek,ar dar veikia Jurksienes taskas,linkejimai Vieciniui,maziau pliurpk nesamoniu,nekalbek ko pats nezinai ir nekurk pletku.

 126. bilis rašo:

  pas jurksiene jau nera,bent jau man nepardave,vakar kai nusigeriau,tai krantuose miegojau,labai sergu uz tai dabar

 127. Grazina rašo:

  o negaletumete savo puslapyje pateikti aprasymus apie savo teikiama produkcija….?

 128. Stefanija rašo:

  Girdejau punioj geles augina,kur informacija apie jas?

 129. žiūrovas rašo:

  Šventė Punioje visai pavykusi.

 130. :) rašo:

  Kuomet paskaitau delfius ir alfas, zebrus ir rytus matau tas pačias naujienas. Tik punioje niekas nesikeičia. Pagirtina ramybė.

 131. Algis Fotke rašo:

  Rasyti cia

 132. (ne)vietinuke rašo:

  bilis matyt medaus menesi svencia krantuose :) )))) su kuo ir sveikinam!

 133. tomas v. rašo:

  tai Bilis matomai pas Ramune krantuose svencia medaus menesi

 134. :) rašo:

  Jau vasara baigias, kaip gerai!

 135. Dainius rašo:

  Rugpjūčio 30d. Punios mokyklos stadione vyko sporto varžybos 2taškių, 3taškių, tinklinio, virvės traukimo ir futbolo. Nuotraukos yra CD pas bendruomenės vyriausiąjį – Liną, čia dalyvavusių dėmesiui, jei kas norėtų savo atvaizdo.

 136. VIECINIS rašo:

  Linkejimai ir tau Fortune!!! Buvau isvykes is lietuvos,todel tik dar perskaiciau tavo linkejimus!Aciu!Pirmas dalykas,as pletku nekuriu,antras cia visa teisybe,trecia ne as vienas sita tema diskutavau!Jei gu dar ir ketvirta,tai nepatingek atsiverst pernai metu diskusiju archyva,ir viska ten rasi issamiau!Sekmes Tau!

 137. Vytenis rašo:

  Negi Punioje nieko nebevyksta… ?

 138. Dainius rašo:

  Gal ir vyksta, bet dar garsiai negirdėti. Bus rinkimai, eikite balsuoti.

 139. aaa rašo:

  Ir už ką reikia balsuoti?

 140. Dainius rašo:

  Už tuos, kai po rinkimų nebus gėda prisipažinti, kad už juos balsavai.

 141. Fortune to Viecinis rašo:

  O is kur tu ta teisybe zinai,is bobuciu pletku?As geriau zinau kas ,kada ir delko buvo,nes as ta Sauliaus “boba”.Taip kad nekurk pasaku apie isvezima i miskus,niekada mano vyras nebuvo jo isvezes.Jei netiki paklausk Valdo pats.

 142. Lota rašo:

  O dar sako, kad Punioje nieko nevyksta…

 143. OSE rašo:

  Kodel tinklapyje neskelbiami Punioje vyksiantys renginiai?

 144. Dainius rašo:

  Kiek žinau, tai ir paršau. Gal žinote ką nors daugiau?

 145. ??? rašo:

  Kas pakeitė šriftą į pasvirąjį – kur kas sunkiau skaityti. Siūlyčiau atstatyti istorinę praeitį – senajį šriftą.

 146. ? rašo:

  Ar čia kas ką pakeitė?

 147. gandas rašo:

  Į antrą turą išėjo Antanas Nedzinskų ir Vidmantas Žiemelis.

 148. :) rašo:

  Nedzinskų Antanas laimėjo. Net nežinau kaip čia išėjo.

 149. :( rašo:

  O kas cia turejo iseit? Dzukiska naminuke daro savo:))))

 150. :)))) rašo:

  Isejo taip kaip isejo.Kas naujo Punioj?Gal kokiu renginiu nusimato?

 151. :) rašo:

  Negirdėjau.

 152. stakliskes rašo:

  tikrai idomus tinklapis http://www.stakliskes.lt

 153. Dainius rašo:

  Čia irgi būtų įdomiau, jei savi daugiau rašytų.

 154. puniske:)))) rašo:

  Saunus miestelis ta musu punia.

 155. .. rašo:

  Gal vaizdas toks. Tuoj pavirs į kaimą..

 156. Lora rašo:

  Cia ir yra tipiskas Lietuvos KAIMAS.

 157. gal rašo:

  didesnį gyvumą duoda vidurinių mokyklų egzistavimas, o kai prasideda jų degradacija dėl demografijos pokyčių tai miestelis pradeda merdėti ir vis dažniau skamba bažnyčios varpai.

 158. ot rašo:

  Gal galite visi užsiregistruoti kas statėte dzūkų pirkelę.Sako ,kad vienas V.Bučius.

 159. Klausimas rašo:

  Apie kokią registraciją ir kur rašote?

 160. Dainius rašo:

  Kur nepabarstyta visur ledas, tik pačiūžų trūksta

 161. '''' rašo:

  Nejaugi Alytaus naujienose.

 162. kan rašo:

  Neblogas rašinys.Pamiršo Bučius uošvio pavardę.Ne V.Virbickas o Bučiaus uošvis.Vika būtų parašius senelis ar diedukas,bet kadangi rašė Bučius tai ir išėjo uošvis.Toli eis….

 163. Dainiui rašo:

  gal Kaledoms geriau paprasyti Senelio, kad valti padovanotu, ne paciuzas?…

 164. Dainius rašo:

  Pagal oro prognozes Šv.Kalėdoms žada minusinę temperatūrą.

 165. Dainius rašo:

  Su Šv.Kalėdomis visus.