Atsiliepimai 2009

2009 Sausio 01 įkėlė admin | Atsiliepimai, Nuomonė.

Žymos:

86 komentarai(ų) “Atsiliepimai 2009”

 1. Lauras rašo:

  Sveikinu su Naujais 2009

 2. Dainius rašo:

  Jau išgėriau į tavo sveikatą :)

 3. 14 rašo:

  Apie kokius Bučiaus prasimanymus rašot,gal kas paaiškinsit.

 4. Lauras rašo:

  Sninga… Dabar aš geriu i tavo sveikatą

 5. Dainius rašo:

  Pusto. Geriu arbatą.

 6. vika to kan rašo:

  o Jus tuo isitikinus(es)ar as buciau pavartojus diedukas ar senelis? ir cia jau ne mano tete (Bucius) uzmirso pavarde, deja jis ja dar atsimena, cia pati redaktore parase taip…o V.Virbicko pavarde buvo paminmeta pries tai.. tai va ka daro tas pavydas.. neturite ka veikt tai ir kabinejates prie smulkmenu..

 7. Nebesvarbu rašo:

  “Ot” ir “kan” šaunuoliai(ės), tikri lietuviai(ės). Pasirengę kitą gyvą suvalgyt už kiekvieną netinkamai pavartotą žodį. Bent savo pavardes parašytumėt, o ne anonimiškai kitus šmeižtumėt ir žemintumėt. Kur Jūsų drąsa? Liūdna daros paskaičius, kokių žmonių dar Punioj yra…

 8. :) rašo:

  Man atrodo ju visada buvo ir bus. Nieko cia jau nepakeisi jei patys nesikeis…Tikrai liudna

 9. Bučius rašo:

  Manau jau laikas įsiterpti, kol broliai tautiečiai ant manęs visų šunų nesukorė.
  Įsiminkit- Niekada niekam nesakiau ir negalvojau , kad kažką padariau vienas. Ypač pirkią. Jei Jums iš tiesų labai svarbu kas ką ir kiek dirbo, kiek uždirbo paklauskite Onutės Kizelienės. Tai jos idėja ir jos vargo vaisius.Abejoju ar kada kuris nors už tai jai padėkojot.
  Jau metai neturiu pirkioj reikalų, o ji gerokai prasiplėtus. Taigi ir labai norėdamas nesugebėčiau prisiimti visos tariamos darbinės šlovės.
  Kai korespondentė kalbėjosi su puniškiais ruošdama straipsnį apie bendruomenę-išsivertė be manęs. Vėlgi kiti sakė – Bučiaus uošvio dovanoti(aš jo paprašiau, pagaminau lentutes) Jeigu jau esate tokie gilūs
  kalbos stiliaus žinovai galima būtų diskutuoti reikėjo rašyti pavardę ar giminystės ryšį.Kas svarbiau.Ką tai keičia.
  Užuot lieję krokodilo ašaras dėl nepaminėto “trijų valandų” darbininko, sugalvotumėt ar nuveiktumėt ką nors gero savo tėviškei. Nors kaip kas supranta tą gerą- falais Punią “papuošti” išlavinto skonio išskirtinė teisė.Pasigirtumėt.
  Kai ko nežinai ar dėl įvairių, nuo tavęs nepriklausančių priežasčių nesupranti, visiškai nebūtina lepsėti prisidengus trim raidėm. Nuo trijų raidžių visiškai netoli ir penkios.

 10. :) rašo:

  pritariu

 11. bučiui rašo:

  pozityvi nuomone, puiku

 12. ųųų rašo:

  Abejoju ar Bučius teisus,tik nesuprantu kam jam reikia tų romanų Alytaus naujienose,ką tas keičia.

 13. Vytenis rašo:

  ųųų, o kodėl tau būtinai reikia kažkur naudą įžvelgt? Ta pati žurnalistė jau trečius metus prašė, kad galėtų apie mūsų šeimą parašyti ir tik dabar sutikome, nes taip ir galvojome, kad tokie žmonės kaip JŪS gyvi suvalgys dėl pavydo. Kas daugiau, jeigu ne pavydas, čia žmones skatina kitus kritikuoti ir peikti? Mums iš to visiškai jokios naudos, tik nervų gadinimas. Kai mano tėtis organizavo tarkim, kad ir Punios lygą, ar darė visus kitus darbus dėl PUNIOS (koplytstulpis, skulptūros ir t.t.) galvoji jis visur ieškojo naudos tik sau? Gėda, kad dar tokių žmonių Punioj yra, kurie nieko nedaro, o tik loja. Džiaugtumėtės, kad dar kažkam Punios žmonės ir kraštas rūpi, o ne į šuns dienas dėtumėt.

 14. stella rašo:

  Bucius – pavyzdys visiems. kazkodel nei vienas is cia lojanciu ant jo nieko nepadaret vardan Punios (gal tik stoteles sienas ispaiset). visa ta savo bloga energija geriau nukreiptumete geriems ir graziems darbams – butu daugiau naudos ir maziau pykcio. O Buciui ir jo seimai tik aciu uz viska, ka jie daro! :)

 15. L.A rašo:

  100% palaikau Gerb.Buciu,nekreipkit demesio i tuos piktus komentarus,pakraupus buvau per jusu zmonos laiduotuves,kai isgirdau pora Punios motereliu pletkinant.Tikrai buvau pribloksta tokiu nesamoningu kalbu kurias laisvai galejo isgirsti nepertoliausiai stovintis zmones.Kai atsisukus piktai pasakiau,kad cia ne vieta pletkams,tada jos pritilo ir aisku “isnarste”mano gyvenima iki kaulialiu.Bet baisiausia,kad po visko ejo tos motereles graudziais veideliais uzuojautos Gerb.Buciui pareiksti.

 16. Nastė rašo:

  Apie tokius vaikus kaip Vytenis turi rašyti JAV laikraščiai.Sėkmės Vyteniuk.

 17. A.G. rašo:

  Niekuomet nedalyvavau panošiose diskusijose, bet , manau, atėjo laikas išsakyti ir savo nuomonę. Sakoma, kad jei tyli, vadinasi, pritari , o pritarti kai kurių komentarų autoriams aš nenoriu.
  Punioje yra pakankamai daug gerų , protingų žmonių, tik jie nedalyvauja panašiose diskusijose.
  Yra dar kelios žmonių grupės, kurių atstovai būtų ” kan”, ” ot” ir “ųųų”.
  ” kan” – tai kankiniai, kurie nuolat kankinasi, nes nori viską girdėti, viską matyti, viską žinoti ir vis kovojantys už teisybę.
  ” ot” – tai džiūgaujantys, pikti žmonės, siekiantys įgelti, įskaudinti: “ot ir pasakysiu”, ” ot ir tegul žino”,”ot…”
  “ųųų” – tai vienišiai, ne visuomet nusimanantys, kad ” Alytaus naujienose” rašomi straipsniai, o ne romanai.
  Taigi visi straipsniai yra gražūs, Punios žmonėms reikėtų tik džiaugtis, kad rašoma apie jų krašto žmones, o kabinėtis prie žodžių ar frazių – žema,juk straipsnius rašo žurnalistai, ne pats žmogus, o ir pats kartais nemoki pasakyti žodžiais to, ką jauti, ką norėtum pasakyti.Kabinėtis prie žodžių žymiai lengviau.
  Ypač džiugu, kad parašytas toks gražus straipsnis apie Vytenį, kuriuo galime didžiuotis visi puniškiai, netgi visi Lietuvos žmonės. Sėkmės Tau, Vyteni, džaiaugiuosi Tavo pasiekimais, o dėl kai kurių komentarų neišgyvenk, piktų žmonių buvo ir bus, jie tik padeda suprasti, kas yra tikra, reikšminga gyvenime, kas yra tikri, geri draugai ir žmonės.
  Taigi, mieli puniškiai, nerašykite daugiau komentarų šia tema, turėkite tiek proto ir sustokite, užtenka. Nuo jūsų leptelėjimų taip pat niekas nepasikeis, tik įskaudinat žmones. Bučiaus oda jau šiek tiek storesnė,vis tik su metais atsparumas panašiems dalykams įgyjamas, bet Viktorija ir Vytenis dar jauni ir to atsparumo dar nėra įgiję. Jei jau imamasi gynybos, vadinasi, skauda. Taigi daugiau absoliučiai jokių komentarų šia tema, diskutuokite pasirinkę kokią nors kitą temą, o ne ” pletkavokite”. O jei labai norisi apšnekėti, siūlau tokį variantą: pradėkite narstyti kiekvieno puniškio gyvenimą( pradėkite nuo turinčių A raide prasidedančią pavardę ir iki Ž). Galėsite rašyti viską , ką žinote, ką girdėjote, ką įtariate, apipilsite, apdrabstysite, ot ir bus įdomybių puslapis.Ir kiekvienas pajusite, kaip malonu būti tuo aprašymų objektu.
  Ir dar – pamąstykite perskaitę šias Pauliaus Širvio eilėraščio eilutes: “…bet ne visur, kur būta, grįžtama, ir ne visai neskauda…”

 18. Žydrūnė rašo:

  Hm…nu ir visai nereikia būti iš Punios,kad pamatytum koks čia bardakas…aš irgi esu kategoriškai už Vytenį ir jo pasakyą nuomonę,nes jai žmogui sekasi tai tegu…juk kiekvienas žmogus vertas to,ka turi..

 19. A.G. rašo:

  Štai jums ir nauja diskusijų tema: riaušės prie Seimo. Įdomu, ką puniškiai mano apie tai ir kaip vertina.

 20. P.A. rašo:

  O Bilis vis dar ieško kaukolinio.

 21. :) rašo:

  Riaušių Punioje nebuvo.

 22. "kan" "ot" "ųųų" rašo:

  niūru punioje

 23. :) rašo:

  Neniūru. Žiema.

 24. d rašo:

  viskas praeina, taip pat ir žiema

 25. Įdomu rašo:

  Kiek Punios mokykloje mokosi mokinių?

 26. 2 įdomu rašo:

  neseniai buvo 12 klasių, dabar tik 10, bet gal paliks pradinę, visai neuždarys kaip čia kalba

 27. sare roma rašo:

  labas idomu kaip geguzis issilaikes? parasykit kas,seniai buvau punioj.

 28. stella rašo:

  sveiki, nezinau ar cia daug jaunimo, bvusiu punios mokiniu apsilanko, bet gal butu norinciu prisijunkti prie mokyklos suejimo, ty buvusiu mokiniu ir mokytoju? visai butu smagu susitikti ne tik savo klase bet ir kitus, tarkim pabaigusius nuo 1998 ar 2000 metu. ka manot?

 29. Vytenis rašo:

  Visiškai pritarčiau tokiai idėjai, tačiau įdomu ar imtųsi kažkas ją organizuoti, kadangi visi po pasaulį išsibarstę.

 30. stella rašo:

  manau tik noro reikia. paprasciausiai reikia suzinoti kiek butu norinciu atvykti (ta prasme kad nebutu 10 zmoniu tik) o visa kita paprasta – susimesti galima ir uzsisakyti vedanciuosius su programa (kad ir zizirskiene ar silanska), baliukas sunestinis ir viskas.

 31. Kanapinis rašo:

  Žeima, žeima bėk iš keima!

 32. vika rašo:

  na is tikruju labai idomi ideja ir mintis.. taciau pritarciau vyteniui kad labai sunku bus sugaudyti zmones o juolab jog labai mazai kas uzsuka i sita tinklapi is jaunimo..

 33. Dainius rašo:

  Iš pradžių visokiems susitikimams būna daug norinčių, po to “atsiranda” visokių nemumatytų aplinkybių, kol galų gale susirenka tie patys 10 :)

 34. Mika rašo:

  nejaugi negalite nieko parasyti idomaus:(

 35. narys rašo:

  skaitosi naujienu skyrelis, o pasiskaityt galima tik kas vyko.
  vienu zodziu informacijos apie tai kas turetu ivykt, visiskai nera, o tai reiskia, kad ir bendravimo jokio.

 36. iseive rašo:

  su bynu diena!!!

 37. Dainius rašo:

  Tad pradėkikime nuo savęs – ir parašykime ką įdomaus. Užsiregistravę gali talpinti straipsnius, -komentarus gali visi. Skaitančiųjų yra, o rašančiųjų?

 38. vika rašo:

  kovo 13d. Punioje, Punios kulturos namuose koncertuos Airis

 39. vika rašo:

  kovo 29d.Punioje, Punios kulturos namuose vyks teciasisn Cia ir Dabar konkuras. daugiau info http://www.ciairdabar.lt

 40. vika rašo:

  dar.. pamirsau pasakyt kad po Airio koncerto vyks diskoteka. tad kvieciu visus sudalyvauti..

 41. :) rašo:

  Važiuojant į Punią daug beržų išrovė, dabar nebepasakysi “Kai į Punią tu keliu pasuksi, pasitiks tave beržai žali”…

 42. Gurmanas rašo:

  skanios bulvinės bandos ,kurių daug kam ir neužteko , padrikas pristatymas…ir dar visa renginį apkartino organizatorių gobšumas .. sutarta suma už renginį atsiskaitant išaugo dvigubai ..negražiai pasielgė žmogeliukai, kurie „tipo„ puoselėja tautines tradicijas.

 43. Gurmanui rašo:

  cia apie ka?

 44. :) rašo:

  Kiek suprantu čia apie dzūko troboje keptas bandas (gal kokia ekskursija buvo atvažiavusi) ir nuplėšimą dvigubai, kas daro neigiamą reklamą.

 45. Jolita rašo:

  Gerbiamasis arba gerbiamoji gurmane,
  Jūs gal turite susidarę klaidingą nuomonę apie Punios panemunės gryčioje vykstančius edukacinius renginius vaikams? reikėtų, gal būt jums daugiau informacijos, kaip tokie renginiai yra ruošiami, kieno iniaciatyva jie vykdomi. Todėl patarčiau jums daugiau pabendrauti su renginio organizatoriais ir išsiaiškinti (vis dėlto)kaip tai daroma. O aš nuo savęs norėčiau jums pasakyti, kad aš labai džiaugiuosi, jog mūsų dzūkijos krašte atgimsta naujas požiūris į mūsų kraštą, į kaimo žmogų, į senovėje iki šių dienų išlikusius papročius. Kurie labiau paperka bet kurį iš mųsų negu “Maksimos”, “Iki” ar kitų prekybos centrų viliojamos akcijos, kuriomis gali susižavėti pencijinio amžiaus žmonės nepatenkinti politikais ir viskuo, nes jų pačių lūpomis tariant “viskas yra baisu…”o mųūsų jaunajai kartai viskas žingeidu. Jie noriai dalyvauja bet kokioje veikloje susijusioje su jų senolių tradicijomis, papročiais, amatais ir kitais etninias kultūriniais dalykais.
  O svarbiausia rezultatai!

 46. stella rašo:

  o gal kas pasakys kur cia ta grycia yra ir apskritai paaiskins kas ten vyksta be piktumu ir “mandru” isvedziojimu?? nors esu is Punios bet cia negyvenu jau 5 metai. manau nezinantiems bus taip pat idomu suzinoti smulkesnia info.aciu:)

 47. to: Jolita rašo:

  Ir kokie gi rezultatai? Bega visi is kaimo, kuriame vien nykuma, gerimas, pletkai ir vietines bobeliu intrigos…

 48. puniškė rašo:

  Jolita,tamsūs žmonės tamsiai mato.Gal tu turi ką pasiūlyti ir savo tamsiom rankelėm padaryti.

 49. puniškė rašo:

  Jolitėle atsiprašau čia skirta to.

 50. Optimistė rašo:

  Labas.Kaip visa šioje žemėje turi JUODA ir BALTA taip ir Punia.Ir nėra čia reikalo pilstyti pamazgas.Žinot ką,geriau susibėkim šeštadieni 9val30min ir dar labiau išgražinkim savo Punią.Juk čia taip gera ir gražu.Iki pasimatymo talkoje.

 51. :) rašo:

  Pritariu optimistei.Nereikia vien juodus dalykus matyti. Reikia pastebeti ir tai kas grazu:)

 52. informacija rašo:

  Balandzio 30d. 18 val vyks koncertas skirtas motinos dienai:)

 53. pagaliau rašo:

  į Punią atėjo vasara.

 54. Demesio rašo:

  Sekmadieni 14val Punioje bus Kaknevicienes spektaklis

 55. Dainius rašo:

  Nufilmavau spektaklį. Gražiai vaidino.

 56. Julius rašo:

  Sveiki, ar bus svente punioj nepriklausomybes diena? :)

 57. Turistas rašo:

  Keista kad Punioje nėra WIFI prieigos. Bet gal yra tik nežinau kurioje vietoje?

 58. Manau rašo:

  WIFi nėra. Bibliotekoje darbo valandomis galima pasinaudoti internetu.

 59. viktorija rašo:

  liepos 25d Punioje, kaip ir kiekvienias metais, vyks Oniniu svente :) visi kvieciami sudalyvauti :)

 60. šventė rašo:

  Šventė buvo graži, tik neperdaugiausiai žmonių susirinko, gal praėjusio lietaus išsigando. Vairas grojo..

 61. Minde, rašo:

  Klausykit punishkiai, kaip su internetu punioj? Per telefono linija zebra, o siaip daugiau? tiese maciau sviesolaidy, bet kaip iki jo prisijungti?
  Kas koki naudojat?

 62. Išeivis rašo:

  Kaip gyvena debilavotas Punios jaunimas? Ar vis da girti vidurnaktį aikštėje leidžia iš mašinų muziką?

 63. pavėlai rašo:

  Ar yra punioje jaunimo? Gal kai pats jaunas buvai..

 64. ? rašo:

  Ar bus sporto šventė rugpjūtį?

 65. dykuma rašo:

  Nei nuomonių, nusiskundimų, nei poezijos, nei prozos – nieko čia nėra.

 66. Lauras rašo:

  matyt kryze :)

 67. Dainius rašo:

  Dabar sunkmečiu vadina, bet nuo to nelengviau.

 68. ... rašo:

  gražios rudens dienos ant Margirio kalno

 69. Ji rašo:

  Grazios rudens dienos visoje Lietuvoje…

 70. informacija rašo:

  si penktadieni t.y. rugsejo 18d. 22val Punioj sokiai:)

 71. :)) rašo:

  Anksčiau sakydavo diskoteka ):

 72. na na a rašo:

  Matyt ten jis apie save taip

 73. nyku rašo:

  nyku, tik keli apižodžiavimai.

 74. mika rašo:

  kodel neskelbiat tinklapyje kokie koncertai vyksta ir kada,taip juk butu geriau,nes neisgeri jie Punioj ir neivyksta:(

 75. mika rašo:

  *neisgero ten turejo buti

 76. tingi visi rašo:

  Galėtų parašyti kas vyksta, pvz. mačiau Aliukų koncerto skelbimą, jei būtų čia paskebta, būčiau gal susidomėjęs.

 77. :) rašo:

  Na, ne visai tingi. Kai kas ką ir padaro. pvz.; ant takelio einant į piliakalnį.

 78. Demesio rašo:

  Gruodzio 4d. penktadieni 19val. vyks naujojo “Puneles” disko “Prisiminimai” pristatymas. Sveciuosis “Zypliu dvaro kapela”, Balbieriskio liaudiskos muzikos kapela bei “Nemunelis”

 79. Virgis rašo:

  Padėkite Ežiukui garbingai atstovauti Punios mokyklą taupyklių konkurse, balsuodami šiuo adresu: http://www.zoom.lt/lt/contests/taupykle/newest/2

 80. :) rašo:

  Mačiau tą ežį. +1 jau turite.

 81. Vytenis rašo:

  http://www.youtube.com/watch?v=LrsJZISTCuQ – Oninės Punioje (2009)m.

 82. grazios oninės rašo:

  pradžioje vaikai butelį mėto? jo….

 83. mačiau rašo:

  Prie kultūros namų gatvės šviestuvai nauji.

 84. vika rašo:

  to:) ne plius 1 reikia o plius 5 :D

 85. as rašo:

  su šventomis Kalėdomis! :)

 86. Dainius rašo:

  Su Naujaisiais metais, sekmės ir sveikatos visiems.