Prie šaltinio

2010 Liepos 28 įkėlė Dainius | Galerija.

Karšta liepa. Mažųjų laivų prieplaukoje laivų nematyti. Laikas nuo laiko nulyja gausiu lietumi, paplauna žvyrkelį ir tuo pačiu metu maloniai atvėsta. Pažystami, aplankantys Margirio kalną, užsimena apie laisvės pojūtį, išskirtinę aurą ir norą vėl kada nors čia apsilankyti. Dėl tos auros nežinau ką pasakyti, bet pasivaikčioti po piliakalnį visdada yra malonu. Didelės erdvės džiugina akį: Nemunas, šilas, Punelės slėnis.  Šaltinio vanduo toks pats, kaip ir anksčiau. Šalia – tuščia automobilių stovėjimo aikštelė, nes visi važiuoja arčiau prieplaukos. Šalia augantys Sosnovskio barščiai panašūs į Vietnamo džiungles ir šiaip čia daug vešlių krūmų. Nuo Punelės dvelkia vėsa, medžiai paslepia saulę, bet geriausia tokią karštą dieną šalia šaltinio. Dvasia atsigauna ant piliakalnio, o kūnas prie šaltinio. Gali būti ir atvirkščiai.
Jau kaupiasi debesys toli už Punios šilo. Visada galima sugrįžti, bet antrą kartą į tą pačią Punelę neįbrisi. Kibirinis lietus padaro savo, bet prisiminimų, ačiū Dievui, nenuplauna.

3 komentarai(ų) “Prie šaltinio”

  1. hakas rašo:

    kažkaip šis tinklalapis vos vos kruta norėčiau jį taip sakant pagyvinti.Štai pavyzdžiui koks šios svetainės lankytojų požiuris į brakonierevimą.Baigėsi ledonešis,rytoj eisiu liaudiškai kalbant ant pakirtimo tai reiškia gaudyti žuvis trišakiais.tai vienas iš žiauriasnių brakonierevimo metodų.Ką manote.

  2. tėtė rašo:

    tavo nuomuone kad ruošiesi brakonieriauti yra debiliška. dainius rašo komentarus vaikiškus. laikas dainiui surimteti.jaigu norit rašyti ir gvildenti punios problemas reik rašyt apie šių dienų yvykius ir juos gvildenti ,one sapalioti

  3. etc. rašo:

    Sena tema. Hakas bando provokuoti ir įpūsti kiek gyvybės nors komentarais, o tėtė vėl pradeda kartoti per tiek metų gvildentą ir rašinėtą temą – nėra rašančiųjų. Ir tai turi padaryti kiti.